قوانین و مقررات

کاربر گرامی لطفا با مطالعه موارد زیر جهت استفاده بهینه از خدمات سایت ابزار ایرانیان ما را یاری کنید. ورود کاربران به فروشگاه اینترنی ابزار ایرانیان جهت استفاده از تمام خدمات وبسایت مانند حساب کاربری، طرح‏های تخفیفی و تشویقی، خرید،‌ ارائه نظر درباره محصولات و سایر خدمات ارائه شده توسط ابزار ایرانیان به معنای آگاهی کامل و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات ابزار ایرانیان است. ضمناً ثبت سفارش در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین ابزار ایرانیان از سوی کاربر است. لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

قوانین عمومی

شایان ذکر است کلیه فرآیندهای فروشگاه آنلاین ابزار ایرانیان منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران و قانون تجارت الکترونیک می‌باشد، بنابراین کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های ابزار ایرانیان تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می‌شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

منظور از مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که اطلاعات خود را در حساب کاربری سایت ابزار ایرانیان ثبت کرده باشد و با تکیه بر این داده‌ها اقدام به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات ابزار ایرانیان نماید.

ارتباطات الکترونیکی 

استفاده کاربر از خدمات سایت ابزار ایرانیان از قبیل ثبت سفارش اینترنتی، ارسال ایمیل به ابزار ایرانیان و موارد مشابه که در فضای مجازی رخ می‌دهد را ارتباطات الکترونیکی می‌نامند و شما به ابزار ایرانیان این اختیار را می‌دهید که در موارد مورد نیاز ابزار ایرانیان از طریق همین ارتباطات به درخواست شما پاسخ دهد.

سیاست‏های حفظ حریم شخصی

ابزار ایرانیان تاکید بسیاری بر اصول حفظ اطلاعات و حریم خصوصی کاربران این سایت دارد. این سند شامل توضیحی درباره اطلاعات خصوصی و نحوه استفاده از این اطلاعات است که ابزار ایرانیان از کاربران سایت جمع آوری می‌کند. این اطلاعات شامل مواردی است که مخصوص هر کاربر بوده و به کمک آن‌ها می‌توان کاربران ابزار ایرانیان را به صورت منحصر به فرد شناسایی نمود. برای نمونه می‌توان به نام، نشانی، نشانی الکترونیک (ایمیل)، شماره تلفن و سایر اطلاعاتی که به صورت عادی در دسترس عموم مردم نیست اشاره نمود. ابزار ایرانیان تعهد می‌کند که در حد امکان و با استفاده از تکنولوژی و دانش مورد نیاز برای مطمئن‌تر و ایمن‌تر شدن استفاده از خدمات سایت تلاش خواهد کرد. در واقع وقتی کاربر از سایت ابزار ایرانیان استفاده می‌کند، رضایت خود را از این سیاست نشان می‌دهد.

همه مطالبی که در در دسترس کاربران هستند، مانند متن، عکس،‌ گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط ابزار ایرانیان جزئی از اموال ابزار ایرانیان محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار ابزار ایرانیان است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای ابزار ایرانیان محفوظ می‏‌دارد. علاوه بر این، اسامی خدمات قابل ارائه از طریق هر یک از خدمات ایجاد شده توسط ابزار ایرانیان و علائم تجاری ثبت شده نیز در انحصار ابزار ایرانیان است و هرگونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد. کاربران مجاز به بهره‌‏برداری و استفاده از لیست محصولات، مشخصات فنی، قیمت و هرگونه استفاده از مشتقات وب‏‌سایت ابزار ایرانیان و یا هر یک از خدمات و یا مطالب، دانلود یا کپی کردن اطلاعات با مقاصد تجاری، هرگونه استفاده از داده کاوی، روبات، یا روش‌‏های مشابه مانند جمع‌آوری داده‌‏ها و ابزارهای استخراج نیستند و کلیه این حقوق به صراحت برای ابزار ایرانیان محفوظ است. در صورت استفاده از هر یک از خدمات ابزار ایرانیان، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است. ابزار ایرانیان محصولاتی مناسب استفاده افراد زیر 18 سال به فروش می‏‌رساند و در صورتی که کاربران از سن ذکر شده جوان‌‏تر هستند می‌‏باید با اطلاع والدین و یا قیم قانونی، به خرید و پرداخت اقدام کنند.

ثبت و پردازش سفارش 

زمانی که سفارشی در سایت ابزار ایرانیان به ثبت می‌رسد یک کد سفارش تولید می‌گردد و (در صورت آماده بودن سیستم ارسال پیامک) به وسیله پیام کوتاه یا ارسال ایمیل (در قالب پیش فاکتور) به مشتری اعلام می‌گردد. سپس درخواست مشتری با این کد سفارش در صف پردازش درخواست‌ها قرار می‌گیرد.

ابزار ایرانیان همواره سعی در ارائه بهترین خدمات از زمان ثبت تا ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏ها را در دستور کار خود قرار داده است. با وجود این، در مواردی ممکن است موجودی محصولی در ابزار ایرانیان به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به ثبت سفارش‌‏، بنابراین حق کنسل کردن آن سفارش و استرداد وجه سفارش به مشتری برای ابزار ایرانیان محفوظ است و یا مشتری می‏‌تواند به جای کالای به اتمام رسیده، محصول دیگری را جایگزین کند. کاربران موظف به ثبت اطلاعات صحیح و کامل در هنگام سفارش کالای مورد نظر خود هستند، بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود.

ابزار ایرانیان مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید، اقدام و فروش خود را متوقف کند و کلیه سفارش‌‏های ثبت شده قبل از توقف سفارش‌‏گیری، پردازش و ارسال می‌‏شود. حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی، برای ابزار ایرانیان محفوظ است.

روز کاری از روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند. مشتریان ابزار ایرانیان امکان ثبت سفارش در 24 ساعت از 7 روز هفته را دارند.

حمل و نقل و خسارت ناشی از آن

ابزار ایرانیان همواره در تلاش است تا کلیه سفارش‏‌ها را بدون آسیب به مشتریان خود در سراسر کشور تحویل نماید. به همین منظور سعی در بسته بندی ایمن و استاندارد همه مرسولات می نماید و سپس با تحویل به هر یک از شرکت‌‏های حمل و نقل به انتخاب کاربر و اعلام بارنامه مرسوله، هرگونه حادثه در هنگام حمل و تحویل را به عهده شرکت حمل و نقل می‌داند و ابزار ایرانیان تنها در صورت تایید شرکت حمل کننده سفارش، خسارت را جبران می‌‏کند.

آسیب‏‌های ناشی از حمل و نقل باید در عرض 24 ساعت کاری پس از تحویل سفارش به خدمات پس از فروش ابزار ایرانیان اطلاع داده شود و کالای آسیب دیده به همراه صورت جلسه رسمی شرکت حمل کننده و کلیه متعلقات و فاکتور به خدمات پس از فروش ابزار ایرانیان ارسال شود.

نظرها، ارتباطات، و سایر مطالب 

ممکن است سایت ابزار ایرانیان دارای لینک‌هایی به سایت‌های دیگر باشد و از آنجایی که مدیریت آن سایت‌ها و لینک‌های آنها با اشخاص دیگری خارج از اداره کنندگان سایت ابزار ایرانیان است، بنابراین سایت ابزار ایرانیان هیچ مسئولیتی در قبال محتوای این سایت‌ها و خسارت وارده احتمالی به کاربران ناشی از ویروس و فایل‌های مخرب به عهده نمی‌گیرد. لینک‌های موجود در سایت ابزار ایرانیان به هیچ عنوان به منزله تایید این سایت‌ها توسط سایت ابزار ایرانیان نمی‌باشد و صرفاً برای سهولت در دسترسی به اطلاعات تعبیه می‌شوند.

 

در صورت تمایل به درج نظر در سایت ابزار ایرانیان حتما قوانین زیر را مطالعه نمایید در صورت عدم رعایت قوانین زیر نظرات شما تائید نخواهد شد و در نتیجه در سایت به نمایش در نمی‌آید.

– با توجه به مسئولیت سایت در قبال لینک‌های موجود در آن؛ کاربران نباید لینک سایت‌های دیگر را در نظرات خود ثبت نمایند. کاربران دقت داشته باشند تا جای ممکن از هرگونه لینک دادن (فرستادن) کاربران به سایت‌های دیگر خودداری نمایند.

– ثبت اطلاعات ارتباطی شخصی، از جمله شماره تلفن یا آدرس ایمیل در قسمت نظرات ممنوع می‌باشد، لذا از ثبت اینگونه اطلاعات ارتباطی در نظرات خود خودداری نمایید.

– ثبت نظرات سیاسی و خلاف قانون مجاز نمیباشد و در صورت مشاهده نظر کاربر درج نخواهد شد.

سیاست قیمت گذاری

مشتری مبلغ جداگانه‌‏ای بابت مالیات و عوارض ارزش افزوده پرداخت نمی‏‌کند و هزینه‏‌های بسته بندی، ارسال و بیمه حمل کالا بسته به شرایط سفارش که در فرم سبد خرید اطلاع‌ ‏رسانی می‌شود، ممکن است جداگانه محاسبه شود.

قوه قهریه

تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، ابزار ایرانیان هیچ گونه مسئولیتی ندارد.

ابزار ایرانیان خود را ملزم به رعایت حریم شخصی کاربران می‌داند، لطفا در صورت مشاهده هرگونه تخلف، مراتب را از طریق کانال‏‌های ارتباطی ذکر شده با ما در میان بگذارید.

بازخوردها